Ποδοσφαιρικά παπούτσια για το καρναβάλι από την Adidas!
Κι όμως η adidas πρωτοτυπεί και κάνει τη διαφορά κυκλοφορώντας μια σειρά ποδοσφαιρικά παπούτσια αφιερωμένη στη γιορτή του καρναβαλιού! Όπως αντιλαμβάνεστε η σειρά περιλαμβάνει παπούτσια πολύχρωμα με διάφορα σχέδια όπως ταιριάζει στο αποκριάτικο πνεύμα.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε φωτογραφίες με τις καινούριες κυκλοφορίες της adidas που περιλαμβάνουν εντυπωσιακά σχέδια σε μπλέ, πράσινες, φούξια και πορτοκαλί αποχρώσεις ενώ όπως αντιλαμβάνεστε τα παπούτσια ποδοσφαίρου που σχεδιάστηκαν για το καρναβάλι αναμένεται να φορεθούν σίγουρα από τους βραζιλιάνους ποδοσφαιριστές που ως γνωστόν είναι λάτρεις της σάμπας!